Shperndaje në Facebook.

U shpërfytyrua nga operacionet, Hyremi merr vendimin drastik

Të gjithë na habiti bukuria e Hyremit në serialin turk e gjithashtu “lamë mendjen e kokës” pasi u njohëm me transformimin e saj të madh.

Aktorja turke Meryem Uzerli bëri ndërhyrje në pjesën e syve, buzëve dhe mollëzave, duke u shpërfytyruar tërësisht e duke mos pasur më asnjë ngjashmëri me bukuroshen e mëparshme që na bëri për vetë të gjithëve.

Pas shumë sulmeve që ka marrë jo vetëm nga fansat e saj në rrjetet sociale, por edhe nga producentët e njohur që i kanë propozuar role të reja, aktorja është penduar për ndërhyrjet e fundit.

Si rrjedhojë, mediat turke shkruajnë se Uzerli këto ditë do të jetë në Stamboll për të takuar mjekun, i cili do të ndërhyjë për t’i kthyer fytyrën në gjendje natyrale.

Le të shpresojmë se do të mund të kthehet edhe një herë po aq e bukur saç ka qenë më parë.

Shperndaje në Facebook.

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close