Drekë për 15 minuta RECETA

300 gr mish i bardhe pule 150 gr kërpudha 100 gr karrota 3 speca (te kuq,te gjelber,te verdhe) 2 kungulleshka kripë piper i zi piper i kuq magdanoz vaj ulliri salcë domtesh Hapat 1 Ne…

Kafe apo lëng portokalli në mëngjes?

Është bërë gati si traditë për shumë njerëz që kur janë të përgjumur ose të lodhur pinë kafe. Kafeina e gjendur në kafe njihet për stimulimin e trurit dhe ju ndihmon të luftoni ndjesinë e…


By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close