Shperndaje në Facebook.

Ndarja e saj bëri bujë të madhe, Eneda Tarifa “kapet mat” me ish-bashkëshortin (foto)

Bëri bujë të madhe mediatike lajmi se Eneda Tarifa i dha fund marrëdhënies 18-vjeçare me Erjon Zaloshnjën.

Asnjëri prej partnerëve nuk pranoi të flasë për këtë çështje, ndërsa së fundmi ata janë fotografuar së bashku. Eneda dhe Erjoni janë prindër të një vajze, e cila quhet Aria dhe mesa duket ajo i ka bashkuar sërish dy prindërit e saj.

Ata janë fotografuar duke u argëtuar me vajzën e tyre të vogël.

Shperndaje në Facebook.

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close