Shperndaje në Facebook.

Messi i surprizën të gjithë: Ky është goli më i mirë i karrierës

Lionel Messi është më gati se kurrë për Botërorin “Rusi 2018” dhe këtë e konfirmoi edhe në miqësoren me Haitin, e fituar 4-0, ku ai ishte protagonisti kryesor, me një tripletë dhe një asist për gol.

“Pleshtit” argjentinas, i cili ka fituar gjithçka i ofron karriera e tij në rang klubesh, por edhe në aspektin personal, i nevojitet vetëm Kupa e Botës për të kompletuar karrierën e tij super të suksesshme.
Në një intervistë për të përditshmen argjentinase “Ole”, Messi ka folur për golin më të mirë që ka shënuar në karrierën e tij.

Përgjigja e tij është befasuese pasi supergolat e Messit është vështirë të numërohen:

“Ai në finalen e Ligës së Kampioneve, kundër Mançester United, me kokë”

Shperndaje në Facebook.

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close