Shperndaje në Facebook.

Me kokën në gjoks e trupin mes shalëve, të moshuarit lënë pa fjalë jurinë

Një çift të moshuarish nga Kuba kanë lënë pa fjalë jurinë e “America’s Got Talent”, teksa kanë performuar të dy bashkë në një kërcim erotik.

Celina, 64 vjeçe dhe Filiberto, 70 vjeç nga Kuba performuan një pjesë nga kënga “Talk dirty” e Jason Derulo për të treguar talentin e tyre.

E nisën performancën e tyre me kërcim normal, deri diku romantik, e më pas shtuan prekjet mes tyre, duke e bërë tamam “dirty” kërcimin e tyre.

Gjithashtu, nuk munguan as puthjet e nxehta mes të moshuarve, të cilët në skenë dukeshin sikur ishin të rinj e në lule të moshës.

Të dy ia dolën që të kalonin në fazën tjetër me 3 pëlqime dhe 1 kundërshtim.

Shperndaje në Facebook.

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close