Shperndaje në Facebook.

Këto dy homoseksualë pleq nga Tetova do iu shkrijnë së qeshuri (Video)

Një video ku shihen dy të moshuar duke u puthur në një lokal që besohet të ketë qenë në Tetovë, është rikthyer përsëri në rrjetet sociale.

Videoja, që shfaq dy të moshuar duke biseduar dhe pirë birrë, ishte bërë hit në rrjetet sociale.

Dhe tani, pas mbajtjes së paradës së komunitetit LGBTI në Prishtinë, videoja ka filluar të qarkullojë përsëri në rrjetet sociale, shkruan Gazeta Express.

Videoja po publikohet me mbishkrimin “arsyeja pse pleqtë e Kosovës po e përkrahin paradën”.

Shikojeni videon:

Shperndaje në Facebook.

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close