Shperndaje në Facebook.

Ja si do te ndryshoj moti e pabesueshme si do te rriten temperaturat

Ndonëse jemi në mes tetori, duket se vjeshta po i huazon disa ditë verës. Sipas MeteoAlb termometri pritet të shënojë 30 gradë celsius dhe kjo jo vetëm për sot, por për disa ditë në vijm..

Mbrëmja dhe orët e natës do vijojnë me kthjellime në ultësirën perëndimore por vranësira të lehta do të ketë në ekstremin Verior dhe zonat kufitare Lindore.

Temperaturat e ajrit rriten lehtë në mëngjes dhe mesditë, duke bërë që maksimumi në rang vendi të ngjitet mbi 35°C.

Shperndaje në Facebook.

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close