Shperndaje në Facebook.

Gruaja e tij po pret fëmijën e tyre të parë, Erion Veliaj merr vendimin drastik

Nisi sot në sheshin “Nënë Tereza” turneu i përvitshëm i Rally Albania. I pranishëm në hapje ishte edhe kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj.

E në fjalën hapëse të tij Veliaj ka folur dhe për fëmijën që pret me bashkëshortjen Ajola Xoxa.

“Shpresoj që çuni i vogël të lindë shëndoshë e mirë, por po e lashë me Edvin Kasimatin dhe me Juli Dhame, do përfundojë këtu dhe do vijmë unë me Ajolën kur të jetë mosha ime, duke e tërhequr zvarrë për në shtëpi.

Po e çova në këto drejtimet e tjera, besoj se do t’i futet dhe ai angazhimit publik. Por me një xhaxha si Kasimati dhe nje halle si Juli, them që në këto ambjente do ta shihni shumë shpejt”, tha Veliaj.

Shperndaje në Facebook.

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close