Shperndaje në Facebook.

FOTO/ Vrasja e pasionit në Tiranë! Flet shoku i autorit: Mos flisni më, di më shumë se ju. Fajin më të madh e ka …

Teksa postimet e njerëzve që i njihnin dhe jo dy viktimat e krimit të pasionit që tronditën Tiranën të premten në mëngjes janë të shumta dhe vijojnë ende në profilin e autorit, miku i ngushtë i Xhafer Matës është munduar “të neutralizojë” debatin dhe sherrin qe ka plasur në komente mes njerëzve që shprehin mendime të ndryshme mbi ngjarjen.

Ai u lutet të mos vijojnë duke sharë por të luten për shpirtrat e të dyve. E në një moment, teksa i përgjigjet një komentuesi, miku i Xhaferit thotë:

“Fajin me te mall qe do ti mbetet peng ne shpirt per te gjith jeten krimin qe beri eshte personi i cili ka siguruar armen te ndjerit se ne te ketilla kushte depresioni nuk i jepet arme ne dor !!! Ai mban pergj i mbyll komentet e mia flm per ata qe komentuan pozitivisht i pergezoj u prehshin ne paqe te dy”.

Shperndaje në Facebook.

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close