Shperndaje në Facebook.

Encën në mes të koncertit do e shokojë këngëtaren

Kanë kaluar dy vite që nga sherri i bujshëm mes Encës e Noizyt dhe tani dyshja nuk i ka marrëdhëniet si dukur kur shiheshin gjithnjë bashkë e bënin bashkëpunime

Tani as nuk i flasin njëri-tjetrit e as nuk ndiqen në Instagram, megjithatë ka ende diçka që i lidh me njëri-tjetrin, duan s’duan. Është bashkëpunimi i tyre “Bow down” i cili ndonëse kanë kaluar dy vjet vazhdon të dëgjohet e të pëlqehet shumë.

Edhe pse nuk flet me Encën, Noizy së fundmi i ftuar në një clubet e Tiranës ka kënduar këtë këngë me zërin e Encës në sfond. “intv.al” ka publikuar videon nga ky moment që tregon se Noizy nuk e ka problem ta këndojë “Bow down” edhe pse këtë këngë e ka krijuar së bashku me Encën.

Shperndaje në Facebook.

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close