Shperndaje në Facebook.

Dolën për drekë, kthehen dhe e gjejnë shtëpinë të rrethuar me skela (Foto)

Liz dhe Ken Thomson nga Derbyshire e Anglisë, që kanë dalë për të blerë disa gjëra dhe të hanë drekë në restorant, kanë mbetur të mahnitur kur kanë gjetur shtëpinë të rrethuar me skela.

Madje, në afërsi nuk ishte asnjë shenj e firmës punuese, teksa fqinjët nuk ishin interesuar se çfarë po ndodhte, transmeton Telegrafi.

Askush nuk di se kush i vendosi këto skela

“Ishim afro katër orë përjashta dhe kur u kthyem, dukej sikur punishte”, ka thënë Liz lidhur me rastin.

Ajo ka kontaktuar disa kompani ndërtimore, por asnjëra nuk ka dijeni për vendosjen e tyre.

Shkaku i skelave, dhomat e katit të dytë kanë mbetur të errësuara, ndërsa ende nuk dihet nëse dikush do vijë për t’i larguar.

Shperndaje në Facebook.

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close