Shperndaje në Facebook.

Dasma që shkundi Tiranën, kush u martua mbrëmë?

Ka qenë një dasmë e planifikuar dhe e realizuar brenda shumë pak kohe ajo e Jona Spahiut me të dashurin e saj, Frenklin.

Ndoshta ishte një dasmë e paplanifikuar kaq herët, por e detyruar të bëhej për shkak se Jona është në pritjen e ëmbël dhe do të sjellë në jetë fëmijën e tyre të parë.

Ceremonia martesore ka qenë e magjishme, si një përrallë për dy të rinjtë e dashuruar.

Jona shfaqet krah Frenklit i cili nuk ja lëshon për asnjë moment dorën teksa çifti përshëndesin të ftuarit.

Më tej, pasi nisi dasma, ata shihen duke kërcyer me njëri-tjetrin e me të ftuarit. Edhe pse me barkun e rrumbullakosur, Jona duket që e ka shijuar pa masë dasmën e saj, duke kërcyer në çdo këngë.

Shperndaje në Facebook.

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close