SportHarrojeni ndeshjen, gjesti i Zidan po bën xhiron e botës

Barcelona dhe Real Madridi, luajtën mbrëmjen e djeshme “El Clasicon” e fundit për këtë sezon duke barazuar 2-2 në ‘Camp Nou’. Ky derbi, kësaj here ishte e veçantë për mesfushorin e katalanasve, Andres Iniestën. Fituesi…Joshua rikonfirmohet “mbret” i botës në boks

Anthony Joshua është rikonfirmuar kampion i botës në peshat e rënda në boks. Britaniku e mposhti boksierin nga Kameruni, Carlos Takam në një meç të zjarrtë në Cardiff, transmeton Koha.net. Joshua fitoi në raundin e…
By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close