Shperndaje në Facebook.

Aurela Gaçe, së shpejti me një dasmë të dytë?

E ftuara këtë javë në emisionin Thumb ishte Marçela Lati, biznesëoman dhe krahu i djathtë i Armand Pezës në “Geraldina Sposa”.

Teksa na foli për sfilatën e fundit të Geraldinës, Marçela na ka folur edhe për mjaft personazhe të njohur që zgjodhën këtë kompani për të celebruar ditën e tyre më të bukur.

E pyetur se me cilin personazh do të bashkëpunonte më shumë dëshirë, ajo ka zgjedhur Aurelën.

“Sepse Aurela të lejon të eksperimentosh! Pra, brenda një dasmë ti ke mundësinë ta shohësh Aurelën në forma të ndryshme. Plus, ajo është e vetmja që më thotë, kur do më martosh prap, kur do më martosh prap… dhe ka gjasa ta martoj prap me të njejtin burrë!?”, – ka treguar sipërmarrësja.

Shperndaje në Facebook.

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close