Shperndaje në Facebook.

“Ajo e ndau nga gruaja, studentet në Shqipëri për lek bëjnë gjithçka”, cfare nuk shikon te profili i Xhaferit

Dy të rinj u larguan nga kjo botë në rrethana tragjike pak ditë më parë.

Xhafer Mata vra ish-të dashurën e tij dhe më pas veten.

Pas kësaj tragjedie të dyfishtë, në rrjete sociale kanë shpërthyer komentet mbi ngjarjen.

Debatet janë aq të forta mes komentuesve sa të rrënqethesin mishin.

Këtu janë disa nga komentet që janë bërë në faqen e Facebookut të Xhaferit.

Shperndaje në Facebook.

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close