Shperndaje në Facebook.

4-vjeçari i këndon çiftit në dasmë, kallet atmosfera

Një video e një dasme është publikuar në Facebook, në të cilën këndon një 4-vjeçar.

4-vjeçari, i veshur me këmishë të bardhë dhe pantallona të zi, merr mikrofonin i shoqëruar nga një grua, dhe ia nis këndimit.

Vogëlushi fillon t’i këndojë çiftit dhe e kallë gjithë atmosferën, transmeton Gazeta Express.

4 vjetcari I kendon ciftit ri e KALL atmosferen

Gepostet von Gjithcka am Mittwoch, 29. August 2018

Shperndaje në Facebook.

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close